Rozwiązania i technologie do Marketingu Online

Kandydaci
Pracodawcy
Mapa strony  |  Forum FAQ |   |  facebook Dołącz do nas   |  Wynagrodzenia  |  Rynek pracy
Firmy rekrutujące z Jobmatch: 3003
Panel logowania

Zapomniałeś hasła ?
Zarejestruj się >
Blober
Zleć pozyskanie CV Jak mierzymy dopasowanie Branżowe Fora dyskusyjne
Aktualnie rekrutują
Blober
Salesmanago
Rekomendowani pracodawcy
Zgłoś problem
Regionalny serwis informacyjny
Sklep z przestrzennymi panelami dekoracyjnymi
Forum dyskusyjne pracodawcy Factory 600 Piotr Trzebiatowski
Wątek / Temat: Opinie - Factory 600 Piotr Trzebiatowski
Profil pracodawcy: Factory 600
Dodaj post
Wyślij powiadomienia o nowych postach

2011-05-30 16:57:00
Autor (Gość)
"Opinie - Factory 600 Piotr Trzebiatowski " - dziel się opinią z innymi
Odpowiedz
2011-07-23 13:00:06
Tomasz Sawicki
Czy ktos juz aplikował przez te biuro?
Odpowiedz
2011-09-29 13:08:14
Lestat (Gość)
Witam. Ja aplikowalem przez to biuro i wydaje mi sie ze wielka lipa ta niby agencja. Jedyne co przysylaja to pieknie sporzadzona oferta a jak sie do nich pisze z dodatkowymi pytaniami to emaile pozostaja bez odpowiedzi. Mialem jechac do Niemiec , wlasciciel factory600 przedstawil mi piekna oferte tylko jechac, lecz jak zadzwonil niemiec w celu ustalenia terminu wyjazdu wyszlo ze sa calkowicie inne warunki. Placowe bardzo zanizone i dziwil sie ze mam inne informacje. Generalnie agencji nie polecam. Ciesze sie ze nie wyjechalem gdyz stracilbym jedynie na podroz gdyz za pensje minimalna malo kto chce pracowac plus oplaty za mieszkanie....
Odpowiedz
2011-10-20 15:53:01
grzesie (Gość)
Lepiej dać sobie spokój z factor 600 to tak samo jakbys szukal pracy samemu przez praca4 albo inna agencje w internecie gośc mowi jedno robi drugie mialem oferte pracy przez niego wszytko nie dograne pozcz milej obslugi i testów nic ale tez nie pobiera zadnych oplat wec sam zdecyduje
Odpowiedz
2011-11-09 12:35:52
piotrgdansk (Gość)
to niech spierdalaja
Odpowiedz
2012-03-30 12:12:55
Krzysztof Polus (Gość)
Oj nie ładnie tak pisać. Z Panem Piotrem Trzebiatowskim który załatwiał mi prace w f-mie Amazon.de we FRA 3 w Bad Hersfeld - mam jak najlepsze opinie - wszystko co było obiecane było prawdą a nawet było o wiele lepiej. Wyjazd który był organiowany przez Factory do pracy w Niemczech był super - wygodny nowoczesny bus mercedes 2 kierowców super punktualnośc i super komfort a przy tym koszt uczciwy. Agencja miała b. pozytywną ocene u agencji niemieckiej Trenwalder ktora był pośrednikiem w zatrudnieniu w firmie Amazon. Osobiście polecam Krzysztof Polus
Odpowiedz
2012-12-02 16:53:57
Ela (Gość)
Witam, czy moge zapytac /ponieważ jako jedyny napisal Pan tak pozytywną opinie / czy nadal Pan tam pracuje ? Czy nadal ma Pan tak pozytywną opnie na temat pracy tam ? Pytam bo naczytalam sie tutaj tyle koszmarnych opiniii że slabo mi sie zronilo a mam zaraz wyjazd do pracy do Lipska przez Fimrę Pana Trzebiatowskiego / Bardzo prosze o odp. Pozdrawiam Ela
Odpowiedz
2014-02-05 19:05:59
ich suche arbeit, aber nicha da (Gość)
obejrzyj :):):):) http://www.youtube.com/watch?v=IVSjqb6e7SI GENIAL>>>>>>>
Odpowiedz
2012-07-10 10:14:42
Piotr (Gość)
Witam nie polecam tej firmy to zwykli naciagacze wysylajaja jak najwiecej, przez telefon pan zapewnial ze wymagany jest jezyk ale w stopniu podstawowym a po przyjezdzie do niemiec po robienu testow niemcy chca z jezykiem perfekt cos tutaj nie tak jestem stratny na podroz i nie mam pracy gdyz sie zwolnilem z jednej zeby tam pojechac !!!!
Odpowiedz
2012-11-16 12:21:38
przemek (Gość)
Witam, agencja kolejny raz załatwiła mi pracę w Niemczech, zawsze odbierali telefony i służyli radą. Wysyłają dużo osób spośród których zawsze znajdzie się kilku kretynów przynoszących wszystkim wstyd, no cóż dla niektórych wyjazd za granicę jest takim przeżyciem że dostają małpiego rozumu. Agencję polecam.
Odpowiedz
2012-11-21 17:56:18
aneta (Gość)
Witam ja mam jechać przez to biuro w niedzielę lub poniedziałek do pracy nie mam się o co bać??
Odpowiedz
2012-11-23 18:39:21
Fajny (Gość)
Aneta a znasz niemiecki;p?? ja tez jade;P
Odpowiedz
2012-11-24 15:23:02
leon (Gość)
ja też jade jutro o 22 w krakowie do bad hersfeld w niemczech i teraz poczytałem różne opinie ale które są prawdą to sie okaże zapewnili nam darmowe jedzenie i mieszkanie mam nadzieje że to nie kit.pozdrawiam
Odpowiedz
2012-11-24 21:27:48
alexis232 (Gość)
leon a jezyk niemiecki znasz:P?
Odpowiedz
2012-11-25 10:30:03
leon (Gość)
znam :P ale w amazonie pracuje z 300 polaków więc język będzie potrzebny ;)
Odpowiedz
2012-11-25 21:42:44
ewelinakatowice (Gość)
Hej ja wyjeżdzam w środe z Katowic, jade pierwszy raz troszke sie boje ale mam nadzieje ze bedzie ok :) pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
2012-11-26 10:37:10
marta (Gość)
Ja również pojadę, mam nadzieję,że będzie wszystko ok i będzie ciepła woda w hotelu. Czy ktoś pracuje w magazynie jako pakowacz, czy może napisać jak wyglądają warunki w hotelu i ile kosztuje hotel...
Odpowiedz
2012-11-26 14:13:30
Gutiu64 (Gość)
Witam! Ja jadę pierwszy raz i mam dobre przeczucie.Rozmawiałem osobiście przez telefon z szefem Factory666. Miał dobre wibracje jak to tera się mówi.Najważniejsze, żebyśmy się ogarnęli jakoś w grupie.Damy rade!!! Mój wyjazd z Łodzi 29go ale nie znam jeszcze godziny,ktoś jedzie w tym terminie Bad Hersfeld?
Odpowiedz
2012-11-28 13:04:19
Marta (Gość)
Witam ja mam planowany wyjazd z 1 na 2 grudnia z Łodzi. Pozdrawiam
Odpowiedz
2012-11-26 16:17:27
Marta (Gość)
Ja jade z28 na 29 w nocy z Zielonej Góry. Jedzie ktoś?
Odpowiedz
2012-11-26 20:52:20
slonko30 (Gość)
Ja też jade z 28 na 29 i trochę się boję jadę pierwszy raz a jedzie ktoś z Opola?
Odpowiedz
2012-11-27 11:22:48
Marta (Gość)
Wyjazd przesunięty na 3 grudnia. Też dostaliście taką wiadomość??? Czy aby to nie ściema?
Odpowiedz
2012-11-27 11:35:41
gutiu64 (Gość)
Tak samo przesuwali w ISSP Wrocław, chyba znowu się upije.Stara jak wróci z roboty to mnie zajebie...
Odpowiedz
2012-11-27 13:17:30
slonko30 (Gość)
Mi też przesunęli na 3 grudnia:(((
Odpowiedz
2012-11-27 13:40:48
rohe (Gość)
Witam. Ja również dostalem powiadomienie o 3 grudnia ( wyjazd do bad hersfeld ) Jedzie ktoś z zachodniopomorskiego? Mój mail rohe@tlen.pl
Odpowiedz
2012-11-27 16:20:55
Marta (Gość)
Czy ktoś wie jak tam jest naprawdę z językiem? Czy jest test językowy po przyjeździe? Czy zbieranie zamówień odbywa się przez system głosowy-słuchawki czy przez listę? Nie wiem czy opłaca się tak ryzykować.
Odpowiedz
2012-11-27 18:17:26
rohe (Gość)
Kolega tam jest - test logiczny na początku jak mówi tylko ci ,ktorzy chcieli. Po 4-ech dniach szkolenia w jezyku polski ( poniewaz szkol.prowadzili polacy) test bhp w j.polskim przy wykorzystaniu tablic. Tak jak mi pisal spoko, bez zadnego stresu.
Odpowiedz
2012-11-27 17:44:55
Krzysiek (Gość)
No cóż opinie są różne, ja mam jechać z niedzieli na poniedziałek ze Zgorzelca może ktoś jedzie. może pojedziemy autem na wszelki wypadek i w parę osób będzie też taniej. 606490850
Odpowiedz
2012-11-28 20:35:54
Pyśka9912 (Gość)
Mój chłopak pojechał tam 25.11.2012r. do dziś jeszcze nie pracuje, coś jest nie tak.Dzisiaj po 1 dniu pracy 1-wszej zmiany zwolnili 10 osób!! Jakiś koszmar, wszyscy żyją w niepewności, każdy się boi że pojechał na darmo !! Strata pieniędzy za przejazd itp....Nie polecam!
Odpowiedz
2012-11-28 21:41:57
jajacek (Gość)
pyśka poproś chłopaka, żeby sam coś napisał. Nie ma jak z pierwszej ręki.
Odpowiedz
2012-11-28 21:21:14
gutiu64 (Gość)
To nas trochę nastraszyłaś.Jak będziesz wiedzieć coś więcej daj znać. Co o tym myślicie?
Odpowiedz
2012-11-28 21:47:25
dofciapny (Gość)
A na drugiej zmianie dwóch rozstrzelali. Jednemu odcięli ręke a świstakowi kazli zawijać bez obiadu...
Odpowiedz
2012-11-28 21:51:01
Pyśka9912 (Gość)
Rozmawiałam z chłopakiem, no sytuacja jest nieciekawa. Jutro już o 16 jest bus który odwiezie kolejne 16 osób do PL , niby powrót jest za darmo ale nie wiadomo! Jakaś Masakra!! Jutro będzie wiadomo co z resztą osób, więc WAM napiszę! A...CO najlepsze Pan Trzebiatowski najpierw nie odbierał od nich tel. , a potem powiedział zwolnionej młodzieży żeby się jutro próbowali sami bronić....tylko ciekawe jak dogadają się z niemiecką kadrą....Porażka ;-/
Odpowiedz
2012-11-29 11:52:05
pino (Gość)
Dzień dobry. Mam jechać 3 grudnia z Wrocławia,koszt 250,więc pojechałbym własnym autem,na jedno wyjdzie.Zastanawiam się,bo praca jest do 23.12,więc tylko 3 tygodnie,jak czytam jakieś szkolenia,ileśtam osób wywalają.Może napisze ktoś,jaka jest naprawdę sytuacja w Amazonie?Czy w ogóle jest sens jechać?pino@opoczta.pl
Odpowiedz
2012-11-29 12:11:56
Marta (Gość)
Po przeczytanych opiniach mam bardzo mieszane uczucia. Sama nie wiem czy opłaca sie ryzykowac i tracic pieniadze na przejazd. Z tego co wiem rekrutują ludzi do jutra. 3 grudnia jest wyjazd. Pojedzie masa osob i polowa ma byc odeslana!!! Cos tu jest nie tak!!!!!!! Nie wiem czy pojade... Nie sadze zeby praca tam byla az tak skomplikowana zeby ludzie nie dawali rady
Odpowiedz
2012-11-30 19:53:51
Pracownik (Gość)
Odradzam kazdemu te prace! Wyjechalam tam w niedziele 25 z Torunia i za busa zaplacilam 250 zl(ktore jestem stratna) Dzis wrocilam do Polski(kierowca nie rozwozil ludzi do domu tylko zostawial na pastwe losu... byly osoby, ktore z jednego konca polski zostaly wysadzone na drugim koncu bez pieniedzy na powrot do domu), poniewaz pewna grupa osob z niewiadomych przyczyn zostala obdarowana listem z wypowiedzeniem i dzien pozniej byl juz dla nas autobus. Niestety nie dosc, ze pelno problemow z organizacja na miejscu to jeszcze z dnia na dzien coraz gorsze warunki w Silbersee - osrodku, ktorym mieszkalismy. Polowa zalogi, ktora przyjechala tam nie miala co liczyc na swoja porcje obiadu. Do pracy pojechalam na 2 h po czym odeslali mnie do domu. Tragedia! Firmy posredniczace maja zapewnione kase za sprowadzenie ludzi z Polski tam i reszta ich nie interesuje. Zainteresowani niech pisza na maila w razie pytac i szczegolow - klaudynka98@wp.pl
Odpowiedz
2012-11-29 12:19:44
Marta (Gość)
A dlaczego odsłyłają tyle osob z powrotem? Ze wgledu na nieznajomosc jezyka czy dlatego, ze za wolno pracowali? Wie ktos cos?
Odpowiedz
2012-11-30 20:05:45
gooosc (Gość)
ze wzgledu na jezyk rowniez, ale sa tez tacy, ktorzy nie pojawili sie nawet w miejscu pracy, a juz dostali wypowiedzenie. biura biora pieniadze za to, ze Was tam sprowadza, a reszta sie nie interesuja. i tak maja z tego % nawet, gdy nie pojdziecie do pracy i pojedziecie spowrotem do Polski. wazne, ze Was przywiezli, a Wy mieliscie checi.... pozniej znajduja powod albo i nie, dla ktorego dostajesz list i sie pakujesz
Odpowiedz
2012-11-29 12:28:33
pino (Gość)
Właśnie takie mam pytania,jak Panie powyżej.Dlaczego odsyłają?Czy ktoś pracuje i jest ok?czego realnie oczekują w Amazonie?Wie ktoś?Jak ktoś nie chce pisać tutaj,to proszę na mejla pino@opoczta.pl. Jeśli będę jechał to mogę zabrać 3 osoby,trasa Wrocław-Zgorzelec-Leipzig-Bad Hersfeld.Wszystkim będzie taniej,nie zaryzykuję busem,żeby potem nie zostać na lodzie.
Odpowiedz
2012-11-30 19:56:06
Pracownik (Gość)
duzo ryzykujesz samym wyjazdem... odsylaja bez wyjasnionych przyczyn ludzi do domu... losowo... ! znajomosc jezyka to podstawa zeby tam sie utrzymac, jednak to nie gwarancja na to, ze bedziesz pracowal do czasu, ktory bd na umowie.
Odpowiedz
2012-11-29 14:52:40
slonko30 (Gość)
No to nieźle a myślałam że to jakaś normalna firma i praca ale zastanawiam się czy wogóle warto jechać bo nie sztuka się wykosztować na przejazd a później wyślą do domu bo im się coś odwidzi
Odpowiedz
2012-11-29 16:25:59
Wojtas (Gość)
jestem z dolnoslaskiego okolice zgorzelca i Jeleniej gory dzis dostalem tel od nich gg 5595547 napiszcie do mnie bo chcialem sie dowiedziec jakie warunki wam przedstawili itp
Odpowiedz
2012-11-30 09:37:50
and (Gość)
Witam. Czy ktoś jedzie z woj.ZACHODNIOPOMORSKIEGO do bad hersfeld przez lipsk? Chętnie bym się zabrał za opłatą oczywiście. mail - rohe@tlen.pl
Odpowiedz
2012-11-30 19:57:39
Pracownik (Gość)
radze szczerze- zostan w domu bo jadac tam i podpisujac umowe nie masz pewnosci, ze za 2 dni nie odesla Cie do domu... ja wlasnie wrocilam, a wyjechalam 25 z grupa osob. masakra!
Odpowiedz
2012-11-30 20:08:32
pracownik (Gość)
zapomnialam wspomniec, ze koszty ponoscisz sam... i nie zostana Ci one zwrocone... modlic sie trzeba, ze jak odesla do domu to bus bd za darmo ale nie doclowo... mozesz miec pozniej nawet 300 km do domu...
Odpowiedz
2012-11-30 13:43:18
zyga91 (Gość)
Witam ja też jade z krk busem w niedziele o 22. Jeszcze mają się skontaktowac czy nie zostanie przesuniety termin wyjazdu..niewiem czy jechac..
Odpowiedz
2012-11-30 16:34:12
Marta (Gość)
Świetnie-znowu mają przesuwać wyjazd? W takim razie sie nie opłaca w ogóle wyjeżdżać!!!!
Odpowiedz
2012-11-30 18:37:18
slonko30 (Gość)
Kontaktował sie ktoś z Factory 666 z wami kiedy wyjazd bo mieli dzwonić ale narazie cisza!!!
Odpowiedz
2012-11-30 18:52:14
Wojtek (Gość)
JEDZIE KTOS Z DOLNOŚLASKIEGO w nocy Z PONIEDZIALKU NA WTOREK ??
Odpowiedz
2012-11-30 19:43:15
pino (Gość)
Czekam na telefon,pierwotnie miało być z niedzieli na poniedziałek,jadę z Wro,mam jeszcze 2 miejsca,koszt paliwa na osobę około 70 zł.pino@opoczta.pl
Odpowiedz
2012-11-30 18:50:39
pino (Gość)
No właśnie,na razie cisza. W niedzielę mają zamiar zadzwonić czy może nie będzie żadnego wyjazdu?
Odpowiedz
2012-11-30 20:01:40
gosc (Gość)
Ludzie zostancie w domach... tym bardziej, ze to czas swiat... tam nic nie jest pewne. ludzie dostaja wypowiedzenia zaraz po przyjezdzie do osrodka Silbersee nie bedac ani dnia w pracy z niewyjasnionych przyczyn. Ci, ktorzy nie znaja perfekt jezyka niech sie nie wybieraja, poniewaz to, ze tam pracuja polacy nic Wam nie pomoze. Menager wylapuje tych, ktorzy nie rozumieja co do nich mowi i tacy od razu jada do domu. Polacy nie przyzaja sie tam, ze mowia po polsku... mimo trudnosci z wytlumaczeniem czynnosci nie odezwa sie polskimi slowami. polak polakowi kopie dolki!
Odpowiedz
2013-01-23 22:24:21
czarnaD (Gość)
tak to fakt wyrzucali jak popadło..ale nie wiem czy to była wina Amazon czy nie zamieszania w trenkwallderze. wiele osób dostało listy od trenkwaldera. jesli chodzi o ten język. na mojej zmianie nikt sie nie krepował mówic po polsku. Lidowie wiedzieli o tym ze nie znamy niemieckiego. Bylo paru polakow ktorzy tam pracowali na stale i chetnie z nami chodzili i pomagali zalatwiac sprawy jesli np chcialam uzyskac stundenzeit lub zmenic dzien wolny. Fakt byl jeden menager i on byl postrachem polaków . mi sie udało przed nim uciekac przez ponad 4 tyg:) ogólnie bym nie polecała jechac przez ani trenkwaldera ani factory600. zatrudnic sie w Amazon bezpośrednio to spoko. Ale te obie firmy w razie problemow wypiely sie na nas. jesli ktos ma stalowe nerwy, lubi jesc jedzenie z calego tygodnia w mixie, i mieszkac na odludziu np w silberesee to polecam.. a tak odradzam!
Odpowiedz
2012-11-30 22:59:54
Marta (Gość)
Czy po przeczytaniu opinii dalej jesteście zdecydowani na wyjazd? ja już jednak nie! Pozdrawiam i powodzenia
Odpowiedz
2012-11-30 23:00:40
Marta (Gość)
Czy po przeczytaniu opinii dalej jesteście zdecydowani na wyjazd? ja już jednak nie! Pozdrawiam i powodzenia
Odpowiedz
2012-12-02 12:47:50
majk (Gość)
ahaha wyjazd odwołany, co za pedalska firma. Dzień przed wyjazdem, szkoda słów factory to komedia uważajcie na nich...
Odpowiedz
2012-12-02 14:17:19
Czarna (Gość)
Witam, ja jade do Lipska do Amazon , czy tam ktoś już był ? a może ktoś jedzie ? Jestem z Dś.
Odpowiedz
2012-12-02 21:41:13
oszukana (Gość)
w Lipsku nie ma Amazon! Amazon jest w Bar Hersfeld (kawal drogi) w Lipsku podpiszesz tylko umowe... dodam, ze wszystko w niej jest w jezyku niemieckim! znajac jezyk perfekt bedziesz wiedzial co podpisujesz... w przecuwnym razie licz sie z tym, ze podpisujesz wyrok. Przemyslcie wszystko. wezcie pieniadze zeby liczyc sie z kosztami powrotu!
Odpowiedz
2012-12-02 14:24:35
CZARNA (Gość)
W Lipsku mamy być 4 grudnia zapomnialam dodac .
Odpowiedz
2012-12-02 15:29:50
sadekI (Gość)
Ja JAdę z KrakowA
Odpowiedz
2012-12-02 15:50:16
CZARNA (Gość)
a jak u Pana z językiem niemieckim na jakim poziomie ? przyznam szczerze że troche zaniepokoiły mnie te opinie powyżej . Co prawda parcowałam już w Niemczech w magazynach i w zalezności jacy to byli ludzie i za co wylecieli opinie były też pzreróżne ale niepokoi mnie fakt iż tutaj ludzie piszą że nawet pracy nie zaczęli i już ieli wypowiedzenia. Aczkolwiek jest to troche dziwne bo żeby otzrymać wypowiedzenie najpierw trzeba podpisać kontrakt a ten opiewa na okres wypwoiedzenia wiec mam mętlik wgłowie. Co Pan o tym sądzi ???Czekam na odpowiedź . Czarna .
Odpowiedz
2012-12-02 16:04:50
sadekI (Gość)
PRZEJDŻMY NA PRIVE _sadeki22@interia.pl
Odpowiedz
2012-12-02 17:00:40
czarna (Gość)
napisalam maila
Odpowiedz
2012-12-02 21:38:12
oszukana (Gość)
powiem lepiej... ja poszlam do pracy dnia 29 i po paru godzinach odeslali mnie do osrodka oddalonego o 1 godzine drogi. pozniej w osrodku dostalam list z wypowiedzeniem, gdzie data byla 28! ciekawe prawda? skoro pierwszy raz w pracy pojawilam sie dnia 29. zalosni sa i tyle... ODRADZAM!
Odpowiedz
2012-12-03 00:26:26
no factory (Gość)
Uważajcie na tą firmę, ja miałem jechać w środę, zadzwonili do mnie dzień wcześniej że wyjazd przesunięty na dzisiaj, żebym czekał na telefon. oczywiście spakowałem się zrobiłem zakupy itp. W niedzielę rano dostaję sms-a "wyjazd odwołany". Nie dajcie się oszukać są inne firmy...pozdr
Odpowiedz
2012-12-02 15:53:30
andrzej (Gość)
Jedzie ktos z zachodniopomorskiego do lipska ? Wyjazd 04 grudnia. co z tym lipskiem? Moj mail rohe@tlen.pl
Odpowiedz
2012-12-02 18:52:21
andrzej (Gość)
Czy ktos mi odpisze co z tym lipskiem? Jedzie ktos z zachodniopomorskiego 4 grudnia do lipska?
Odpowiedz
2012-12-02 21:05:07
czarna (Gość)
JA jade ale ze dolnego sląska . Jak chcesz to napisz na troja322@wp.pl
Odpowiedz
2012-12-04 21:16:25
gosc (Gość)
nie jest tak żle tylko pytają o warunki bhp po niemiecku powodzenia
Odpowiedz
2012-12-04 23:36:05
MISIA (Gość)
ludzieeeeeeeee słuchajcieeeeeeeeeeeeeeee DAJCIE SPOKÓJ SOBIE Z WYJAZDEM DO AMAZON JA TAM BYŁAM ZNAM BARDZO DOBRZE NIEMIECKI POJECHAŁAM TAM NA 4 DNI SPAŁAM W DOMKU I JAK MIAŁAM IŚC DO PRACY TO SIĘ OKAZAŁO ŻE JESTEM ZWOLNIONA ZA NIC TAK JAK POZOSTAŁE 20 OSÓB MUSIELIŚMY NA WŁASNY KOSZT WRACAC DO POLSKI BYŁY TO OSOBY Z RÓŻNYCH FIRM W POLSCE NP FACTORY 600 I WIELE INNYCH FIRMY Z POLSKI NIC NIE MAJĄ DO GADANIA O WSZYSTKIM DECYDUJE AMAZON W LIPSKU WSZYSCY PODPISALIŚMY UMOWY I CO Z TEGO JAK AMAZON NAS ZWOLNIŁO ZA NICCCCCCCCC JAK KTOŚ CHCE WIĘCEJ SIĘ DOWIEDZIEC TO MOZE PISAC TELEFON198947@WP.PL ODPOWIEM NA KAŻDEGO MEILA JESZCZE RAZ WAM MÓWIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z WYJAZDEM DO AMAZON BEZ WZGLĘDU NA TO JAKIE BIURO OFERUJE Z POLSKI PRACE
Odpowiedz
2012-12-04 23:38:02
MISIA (Gość)
ludzieeeeeeeee słuchajcieeeeeeeeeeeeeeee DAJCIE SPOKÓJ SOBIE Z WYJAZDEM DO AMAZON JA TAM BYŁAM ZNAM BARDZO DOBRZE NIEMIECKI POJECHAŁAM TAM NA 4 DNI SPAŁAM W DOMKU I JAK MIAŁAM IŚC DO PRACY TO SIĘ OKAZAŁO ŻE JESTEM ZWOLNIONA ZA NIC TAK JAK POZOSTAŁE 20 OSÓB MUSIELIŚMY NA WŁASNY KOSZT WRACAC DO POLSKI BYŁY TO OSOBY Z RÓŻNYCH FIRM W POLSCE NP FACTORY 600 I WIELE INNYCH FIRMY Z POLSKI NIC NIE MAJĄ DO GADANIA O WSZYSTKIM DECYDUJE AMAZON W LIPSKU WSZYSCY PODPISALIŚMY UMOWY I CO Z TEGO JAK AMAZON NAS ZWOLNIŁO ZA NICCCCCCCCC JAK KTOŚ CHCE WIĘCEJ SIĘ DOWIEDZIEC TO MOZE PISAC TELEFON198947@WP.PL ODPOWIEM NA KAŻDEGO MEILA JESZCZE RAZ WAM MÓWIE DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z WYJAZDEM DO AMAZON BEZ WZGLĘDU NA TO JAKIE BIURO OFERUJE Z POLSKI PRACE
Odpowiedz
2013-01-20 16:25:56
czarnaD (Gość)
moge powiedziec że byłam wtedy z koleżanką co pisze wyxej. ja wytrwalam miesiac ale i faktycznie pierwszy tydzien był jednym wielkim bałaganem.balam sie chodzic do pracy czy nei zostane zwolniona z powodu czarnej listy badz jakiegos listu Ty mówisz ze Amazon przesylal zwolnienia a ja slyszalam ze trenkwalder bo tak sie podpisał koledze ktory pojechal do domu.ogolnie wielkie zamieszanie. jak coś to zatrudniac sie samemu w amazon nie przez agencje. pzonslam tam wielu polakow co mi bardzo pomogli tam i mwoia ze oni zawsze od Amazon maja co chca..ostatnio spotkalam sie ze znajoma i probowalam jej ten caly pobyt opisac co sie dzialo- zajelo mi to chyba 2 godz!
Odpowiedz
2013-01-04 19:38:26
Amazon.de (Gość)
Witam! Firma Amazon jst bardzo rzetelną i solidną firma. Nie jest to praca dla osób z dużą kretynością intelektualn, bo zwyczajnie będzie sie tam taka osoba nudziła przy dłuższej współpracy. Jezyk też nie jest już na miejscu ogromna tragedią,bo pracują am polay, którzy mogą pomóc a sami niemcy też bartdzo są wyrozumiali jeśli chodzi o szkolenia i omunikcję. Można też posługiwaćsie angielskim. Byłem tam w grudniu 2012 roku i polecm tą pracę osobą rozsądnym, uczciwym i pracowitym. Można am dobre arobić i warunki socjalne tez są bardzo dobre. Umowę zawrzeć można z pośrednikiem Trenkwader w lipsku lub bezpośrednio z irmą Amazon. Gdybyście mieli jeszcze jakieś poważne pytania: krzysztof.kik@poczta,onet.pl
Odpowiedz

Najnowsze oferty Nazwa Firmy Kategoria stanowiska Województwo
  Recruitment Coordinator with English Grupa LinguaJob.pl Administracja biurowa mazowieckie  
  NPSTestBoards6 Grupa LinguaJob.pl Księgowość / Audyt dolnośląskie  
  Office Coordinator Grupa LinguaJob.pl Administracja biurowa małopolskie  
  Specjalisty ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji Grupa LinguaJob.pl Administracja biurowa śląskie  
  Praca dla lekarza neonatologa - woj. wielkopolskie NES Healthcare Medycyna / Opieka zdrowotna wielkopolskie  
  Praca dla lekarza pediatry - woj. wielkopolskie NES Healthcare Medycyna / Opieka zdrowotna wielkopolskie  
  Praca dla lekarza anestezjologa - woj. wielkopolskie NES Healthcare Medycyna / Opieka zdrowotna wielkopolskie  
  Praca dla lekarza systemu - woj. wielkopolskie NES Healthcare Medycyna / Opieka zdrowotna wielkopolskie  
  Konsultant/Młodszy Konsultant ds. Funduszy UE PBA Doradztwo / Konsulting wielkopolskie  
  Specjalista/Starszy Specjalista ds. Funduszy UE PBA Doradztwo / Konsulting wielkopolskie  
  Operator CNC / Tokarz CNC / Ustawiacz CNC (Fanuc) Brasco Produkcja - zagranica -  
  Operator CNC / Frezer CNC / Ustawiacz CNC (Fanuc) Brasco Produkcja - zagranica -  
  Operator CNC / Tokarz CNC / Ustawiacz CNC Brasco Produkcja - zagranica -  
  Operator CNC / Tokarz CNC / Programista CNC Brasco Produkcja - zagranica -  
  Programista CMM - Inspektor Jakości CNC Brasco Produkcja - zagranica -  
  Frezer manualny (Manual Miller) Brasco Produkcja - zagranica -  
  Operator CNC / Tokarz CNC / Ustawiacz CNC (ESCOMATIC) Brasco Produkcja - zagranica -  
  Spawacz MIG / Spawacz TIG Brasco Produkcja - zagranica -  
  Operator tokarki rewolwerowej / Tokarz rewolwerowy Brasco Produkcja - zagranica -  
  Operator CNC / Tokarz CNC / Ustawiacz CNC (Mazatrol) Brasco Produkcja - zagranica -  

więcej >>
Popularne wyszukiwania:
praca | oferty pracy | praca Warszawa | praca Wrocław | praca Kraków | praca Katowice | praca Recruitment Coordinator with English | praca NPSTestBoards6 | praca Office Coordinator | praca Specjalisty ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji | praca Praca dla lekarza neonatologa - woj. wielkopolskie | praca Praca dla lekarza pediatry - woj. wielkopolskie | praca Praca dla lekarza anestezjologa - woj. wielkopolskie | praca Praca dla lekarza systemu - woj. wielkopolskie | praca Konsultant/Młodszy Konsultant ds. Funduszy UE | praca Specjalista/Starszy Specjalista ds. Funduszy UE | praca Operator CNC / Tokarz CNC / Ustawiacz CNC (Fanuc) | praca Operator CNC / Frezer CNC / Ustawiacz CNC (Fanuc) | praca Operator CNC / Tokarz CNC / Ustawiacz CNC | praca Operator CNC / Tokarz CNC / Programista CNC | praca Programista CMM - Inspektor Jakości CNC
Partner merytoryczny: 
Marketing Internetowy 
Copyright 2009-2010 (c) Benhauer / JOBMATCH. Realizacja RTPROJECT. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Jeśli masz sugestie i uwagi dotyczące naszego portalu napisz do nas: info@jobmatch.pl
O SALESmanago Marketing Automation SALESmanago to jeden z pierwszych w Europie systemów klasy marketing automation. SALESmanago jest polskim systemem i najszybciej rosnącą tego typu platformą w Polsce. Z systemu SALESmanago Marketing Automation korzysta już ponad 400 firm w Polsce i Europie Centralnej. Firmy, które przenoszą eMail Marketing osiągają ponad 400% wzrost skuteczności emaili i konwersji sprzedażowej. Z systemu korzysta już ponad 400 firm m. in. Rainbow Tours, SITA, Eden Springs, Audioteka, Multikino, Jean Louis David, Answear.com oraz liczna grupa małych i średnich przedsiębiorstw.
SALESmanago Marketing Automation oferuje najbardziej wyspecjalizowany i innowacyjny pakiet narzędzi w obszarze automatyzacja marketingu. System obejmuje narzędzia do identyfikacji i monitoringu osób na stronie WWW oraz w Social Media, CRM, e-Mail Marketing, generator formularzy i stron docelowych oraz dynamicznej treści na stronie WWW. SALESmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer. Prezentacje Benhauer Kanał You Tube Benhauer SALESmanago ma swoją siedzibę w Krakowie oraz biuro w Miami, FL, USA. Więcej informacji www.salesmanago.pl